Angelikinej chorej mame sa splnil sen: Stratené sebavedomie jej konečne dodáva parochňa!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Pred pár mesiacmi Liga proti rakovine spustila krásny projekt s názvom Vystrihaj sa Slovensko. V rámci neho sa už desiatky žien na znak solidarity vzdali svojich dlhoročne pestovaných vlasov, aby sa z nich vo forme parochne robenej na mieru mohli tešiť onkologické pacientky. Strata vlasov počas chemoterapie totiž zatrasie sebavedomím každej ženy. Veď sa hovorí, že vlasy sú korunou krásy. Kúpa novej parochne načrie hlboko do vrecka každej pacientky a jej rodiny, preto sa svojho sna o krásnych vlasoch mnohé z nich vzdajú. Medzi takéto ženy ešte donedávna patrila aj mama rozkošnej Angeliky, ktorú si diváci televízie JOJ pamätajú zo šou Tanec snov, kde za ňu tancoval Ayo Krížik s Dianou Mórovou, či z relácie V siedmom nebi. Pred pár dňami ju vďaka projektu Vystrihaj sa Slovensku  začala zdobiť kvalitná parochňa. „Na parochňu ani nepomyslela, kým ju kamarátky nenahovorili, aby si dopriala nesplnený sen - parochňu. Naše dnešné stretnutie bolo krásne, lebo aj napriek nepriazni osudu sa Martinka usmieva a teší zo života každý jeden deň. Máme sa čo učiť,“ písalo sa na stránke projektu na sociálnej sieti.

Angelikina mama parochna

Zdroj: joj.sk

Sledujte nové príbehy vo vynovenom Siedmom nebi už v stredu 30. marca o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka