Inšpirujte sa „fintou“ Vila Rozborila: Poznáme tajný recept na najlepší zemiakový šalát!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Moderátor Siedmeho neba Vilo Rozboril v priebehu pomerne krátkej doby rapídne schudol. Poriadne upravil svoj jedálniček, vynechal takmer všetko nezdravé a začal pravidelne cvičiť. Veľkonočné sviatky sú však, podobne ako Vianoce, veľkým testom sebazaprenia a pevnej vôle. Podarí sa mu dodržiavať zdravý životný štýl aj počas týchto dní? „Ja propagujem zemiakový šalát mojej mamy na Facebooku už niekoľko rokov. Už je niekoľko tisíc ľudí, ktorým rozposielam recepty. Lebo to je o tom, že moja mama robí lepší šalát ako tvoja. Budem ho robiť aj teraz pre okolie, ale nie pre seba. To je o tom, že si organizmus očistíte natoľko, že už si nepýta tie sajrajty. Ja som si dal minule vyprážaný rezeň a bolo mi z neho ťažko. Ale ani mi nechutil,“ povedal Rozboril, ktorý sa o tajný recept na najlepší zemiakový šalát bez majonézy pred časom podelil so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti. „3 šľahačkové smotany, 6 varených vajec (bielok pokrájať k zelenine, žĺtok prepasírovať do smotany), 4 lyžičky horčice, malá lyžica práškového cukru a dosoliť,“ radí Vilo.

Vilo cvicenie

Zdroj: Rozboril pravidelne cvičí, vďaka čomus chudol desať kíl.

V rámci snahy žiť zdravo sa minulý rok počas leta vzdal aj svojho najsilnejšieho zlozvyku – fajčenia. Teraz však priznal, že niekedy na neho príde slabá chvíľka a neodolá. „Fajčenie mi trošku chýba, musím povedať. Teraz si dám zopár šlukov veľmi občasne. Viem to udržať v takom režime, ktorý je pre mňa prijateľný, aby to nebolo škodlivé. Ale s prichádzajúcou jarou chcem spraviť variant nulovej tolerancie,“ dúfa moderátor. 

Vilo s cigaretami

Zdroj: Kedysi boli cigarety bežnou súčasťou jeho dňa. Teraz sa im snaží čo najviac vyhýbať.

Sledujte vynovené Siedme nebo už v stredu o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka