Ľuďom v núdzi budeme opäť pomáhať: Na JOJku sa vracia vaše obľúbené Siedme nebo!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V každej spoločnosti sú ľudia, ktorí sa riadením osudu dostali do ťažkej životnej situácie, a Slovensko nie je výnimkou. Finančné problémy, exekúcie, zdravotné ťažkosti, nepochopenie okolia.  To sú problémy, ktoré trápia mnohých Slovákov. Keďže nám v JOJke nie sú ľudské osudy ľahostajné, na televízne obrazovky sa už čoskoro vráti obľúbená relácia V siedmom nebi. Svedčí o tom aj upútavka, v ktorej Vilo Rozboril naznačil, čo nás v tretej sérii čaká. „To, čo ste v našich príbehoch doteraz čítali medzi riadkami, odhalíme naplno,“ sľubuje moderátor. Tešiť sa môžete na nové príbehy, na dynamickejšie spracovanie, ale aj na dávku zábavy. Nová séria Siedmeho neba bude totiž skutočnejšia, otvorenejšia a emotívnejšia než kedykoľvek predtým.

Sledujte televízny web joj.sk a už čoskoro sa o novej sérii Siedmeho neba dozviete viac!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka