Pamätáte si otrasný prípad utýranej Lucky? Ukážeme vám, ako žijú jej sestričky!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Pred tromi rokmi Slovenskom otriasol strašný prípad maloletej Lucky, ktorú utýrali rodičia a niekoľko rokov jej mŕtve telíčko schovávali v útrobách bytu kvôli rodinným prídavkom. Na mieste, ktoré nemožno nazvať inak ako byt hrôzy, sa v priebehu pár rokov udiali nepredstaviteľné veci. Staršia sestrička nebohej Lucky si všetko utrpenie a príšerné podmienky dodnes pamätá. Ako sa jej žije v pestúnskej rodine, zmapovalo Siedme nebo. „Pamätáte sa na hrozný prípad Lucky, ktorú zabili rodičia a nechali ju mŕtvu doma skoro 3 roky, aby na ňu brali prídavky? Toto sú jej sestričky Saška a Simonka. Prešli si peklom. Zažili hrozné veci. Staršia Saška si pamätá, ako bol v byte smrad, iste chápete. Dnes sú v starostlivosti úžasných pestúnskych rodičov Majky a Tomáša. A život je zrazu krásny. Ďakujem Bohu za svoju robotu. Stretávam "cestou" úžasných ľudí, o ktorých prinášame svedectvo. Je mi cťou,“ napísal na svoj profil na sociálnej sieti moderátor Vilo Rozboril.

Sestricky utyranej Lucky

Zdroj: Sestričky utýranej Lucky žijú spokojne a šťastne v pestúnskej rodine.

Sledujte obľúbenú reláciu V siedmom nebi už v stredu 30. marca na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka