Poznáme dátum štartu Siedmeho neba: Kedy si budete môcť pozrieť svoju obľúbenú reláciu?

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Obľúbená relácia V siedmom nebi bude počas aktuálnej vysielacej sezóny už po tretí raz pomáhať tým, ktorí nemali toľko šťastia ako ostatní. Tešiť sa môžete na nové príbehy, na dynamickejšie spracovanie, ale aj na dávku zábavy. Nová séria Siedmeho neba bude totiž skutočnejšia, otvorenejšia a emotívnejšia než predtým. Sľubujú to aj upútavky, ktoré predznamenávajú štart úspešnej relácie. „Pôjdeme pod povrch a zatlačíme na pedál spravodlivosti,“ povedal moderátor Vilo Rozboril. Tretia séria Siedmeho neba však prináša aj ďalšiu novinku. Je ňou deň, počas ktorého sa bude relácia vysielať. Nové príbehy si budete môcť pozrieť v stredu, pričom štartujeme už 30. marca!Jojka rozhodla, že Siedme nebo sa bude vysielať každú stredu, teda tak, ako sme boli roky vysielaní, začneme už tento mesiac. Mne sa tá streda pozdáva. Čo poviete?,“ napísal moderátor na svojom profile na sociálnej sieti.

Sledujte reláciu V siedmom nebi s novými príbehmi už v stredu 30. marca na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka