Rozboril o novinkách V siedmom nebi: Čakajte skrytú kameru aj viac investigatívy!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

V súvislosti so štartom tretej série Siedmeho neba sme avizovali, že sa môžete tešiť na viacero noviniek. Vaša obľúbená relácia bude otvorenejšia, emotívnejšia, zábavnejšia a spravodlivejšia než predtým. Ako však vznikol nápad priniesť do tohto formátu nové prvky? „Povedal som si, že ja tam chcem mať rovnako veľa vecí, aj keď to bude minutážou kratšie. Dá sa to jedine tak, že to zdynamizujeme. Súčasťou toho je aj to, že  to nebudú vždy tri príbehy. Niekedy to budú dva príbehy, niekedy jeden, ale rozkošatený, na ktorý sa pozrieme z viacerých strán. Niekde to bude možno sedem dynamických vecí,“ povedal na úvod moderátor Vilo Rozboril.

Zmeny sa netýkajú len počtu príbehov, ktoré uvidíte v epizóde. V rámci riešenia problémov pôjdeme pod povrch a budeme hľadať ich podstatu. K slovu sa dostanú aj netradičné prvky, akými sú domáce videá či skryté kamery. „Už v druhej epizóde uvidíme skrytú kameru. To je úplná prča. Ten moment prekvapenia je pre ľudí väčší. Lebo keď som tam ja a kamera Siedmeho neba, ako ľudia reagujú? Že asi bude nejaké prekvapenie. Ale keď je skrytá kamera a oni vôbec netušia, že som tam ja, zrazu sa pozerajú, že to čo je? Na druhej strane, v niektorých veciach budeme viac investigatívnejší. Pôjdeme viac pod povrch problémov. Keď sa nejaký problém vyskytne, pôjdeme po tom. V niektorých prípadoch pôjdeme žiletkou do rán ľudí, ktorí zlyhali,“ dodal moderátor.

Sledujte reláciu V siedmom nebi už v stredu 30. marca o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka