Siedme nebo bude strážiť spravodlivosť: Otvorene pomenujeme šikanu zo strany štátu!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Ústava, zákony a rôzne úradnícke tabuľky by mali platiť pre všetkých rovnako bez rozdielu. Zavše sa však niektorí ľudia dostanú do situácie, keď im tieto inštitúcie život viac strpčujú, ako zjednodušujú. Pri nakrúcaní Siedmeho neba sme sa toho stali svedkami už niekoľkokrát. Určite si pamätáte prípady, v ktorých zlyhanie jednotlivca spôsobilo obrovskú galibu. Aby sa takéto veci neopakovali alebo aspoň minimalizovali, tvorcovia Siedmeho neba sa rozhodli, že v tretej sérii otvorene pomenujú orgány a inštitúcie, ktoré majú na svedomí šikanu a škody smerom k slušných ľuďom. „Ja sa nechcem dopúšťať nejakej demagógie, že budeme niekoho obviňovať a nebude to jasné. Ale keď budú preukázateľne cynické postupy, ktoré proste majú charakter šikany zo strany mocenských úradov, štátu, súdov a tak ďalej, tak proste tam to bude veľmi konkrétne. Bude to veľmi konkrétne už v prvej epizóde. Veď, my vieme, aký sociálny úrad, v ktorom meste to riešil, aký súd to riešil. Tak to tam proste zaznie, pretože štát je na to štátom, aby ľuďom, ktorí sú v oslabení, pomáhal. V tomto prípade štát nieže nepomáhal, ale škodil a šikanoval. To je zlé a na to treba poukázať,“ myslí si moderátor Vilo Rozboril.

Sledujte reláciu V siedmom nebi už v stredu o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka