Škandalózny príbeh V siedmom nebi: Štát jej uniesol dieťa po pôrode. Dôvod? Bolo choré!

Pre správne prehrávanie videí potrebujete mať nainštalovaný Adobe® FLASH PLAYER. Prosím kliknite na ikonku pre spustenie inštalácie.

Stiahnuť flash player

Dôležité upozornenie:
Po stiahnutí inštalačného súboru, skôr ako ho spustíte zatvorte všetky okná Vášho prehliadača. Ak máte prehliadač Mozilla Firefox, zatvorte aj okno so zoznamom sťahovaných súborov, ak ho máte otvorené.

Po inštalácií sa zmeny prejavia až po zatvorení všetkých okien Vášho prehliadača a opätovnom spustení.

Viete si predstaviť, že by vám „sociálka“ a súdy odobrali dieťa krátko po pôrode? A ak by ste sa pýtali na dôvod, odvetili by vám, že preto, lebo je choré a vy sa oň nebudete vedieť adekvátne postarať? Ak ste si práve povedali, že je to nonsens, pretože žijeme v 21. storočí, mýlite sa. Presne takto sa pred viac než tromi rokmi začal jeden z najabsurdnejších súdnych prípadov na Slovensku. Martina vychovala úplne normálnym spôsobom štyri deti. Napriek tomu, že žila trochu skromnejším životom, jej deťom nikdy nič nechýbalo a nejavila žiadne známky asociálneho správania. Pred takmer štyrmi rokmi sa jej narodila dcérka Vanesska.

Hoci sa z príchodu nového potomka nesmierne tešila, jej radosť netrvala dlho. Dievčatko sa narodilo s vrodenými zdravotnými problémami, čo odštartovalo celú krížovú cestu. „Malú Vanessku jej z pôrodnice, nebola ani deň doma, zobrali do dojčáku. Potom predbežným opatrením neskôr do detského domova. To dievčatko je tri a trištvrte roka v detskom domove. Tá matka o ňu bojuje. Záznamy z detského domova hovoria, že ju bola navštíviť minulý rok 96 krát. Ergo, tá žena je tam stále. Vám zoberie súdne rozhodnutie a sociálka dieťa s odôvodnením, že vaše dieťa je choré. Tam nebol iný dôvod. Tá žena má za sebou štrnásť pojednávaní, šestnásť odročení a neviem čoho všetkého. Dodnes bojuje o jedinú vec – prosím vás, môžem dokázať, že sa viem aj o svoje piate dieťa postarať? Pre mňa je to najabsurdnejší a najškandalóznejší príbeh v histórii Siedmeho neba,“ myslí si moderátor Vilo Rozboril.

Sledujte reláciu V siedmom nebi už zajtra o 20:35 na JOJke!

Ďakujeme za vaše názory

Fotka